Україна вводить антидемпінгові заходи на імпорт радіаторів з Туреччини та Китаю 16.10.2024 13:32 Укрінформ Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про застосування попередніх антидемпінгових заходів щодо імпорту радіаторів з Туреччини та Китаю.
Як передає Укрінформ, про це повідомило Міністерство економіки.
«На засіданні було ухвалено рішення про застосування попередніх антидемпінгових заходів терміном на 4 місяці щодо імпорту в Україну радіаторів для опалення походженням з Туреччини та Китаю», – ідеться у повідомленні.
Комісія також ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту фітингів для водопостачання та опалення з Китаю та Туреччини.
Як повідомляв Укрінформ, експорт товарів з України за січень – серпень 2024 року сягнув 27,578 млрд дол., що на 12% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Водночас імпорт українських товарів збільшився на 9,8% – до 45,191 млрд дол.
Економіка Імпорт Китай Туреччина
Источник: www.ukrinform.ua