JFE Steel випробувала новий метод виробництва сталі з воднем

JFE Steel виготовила перший прототип DRI з використанням «зеленого» водню

JFE Steel виготовила перший прототип DRI з використанням «зеленого» водню

Японська металургійна компанія JFE Steel успішно виготовила перший в країні прототип відновленого заліза (DRI) з використанням «зеленого» водню. Про це повідомляє Global Hydrogen Review.

Цей крок є частиною проєкту, що фінансується Організацією розвитку нових енергетичних та промислових технологій Японії (NEDO).

Пілотна установка продуктивністю 15 кг на годину, розташована на заводі JFE Steel East Japan Works у префектурі Тіба, виробила близько тонни металу. Для процесу було використано «зелений» водень, отриманий за допомогою електролізера Yamanashi потужністю 1,5 МВт. Водень доставляли автоцистерною, а випробування проходили з 29 червня по 1 липня.

Сталеливарна промисловість є найбільшим джерелом викидів вуглекислого газу в промисловому секторі Японії, становлячи приблизно 14% від загального обсягу. У 2022 році Nippon Steel Corporation, JFE Steel Corporation, Kobe Steel та Японський центр досліджень і розробок металургії (JRCM) заснували Консорціум із виробництва водневої сталі. Вони працюють над розробкою відповідних технологій у рамках проєкту NEDO, спрямованого на побудову водневого суспільства.

Нагадаємо, що навесні 2026 року південнокорейська влада остаточно затвердила майданчик для реалізації проєкту POSCO зі створення водневого металургійного комплексу в Пхохані. Ініціатива передбачає запуск пілотної установки HyREX потужністю 300 тис. тонн на рік до 2028 року.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *