ПриватБанк, найбільша фінансова установа країни, запускає з вересня новий сервіс підписок під назвою “ПриватПідписка”. Ця послуга передбачає надання клієнтам банку ексклюзивних цін та переваг від партнерів, а також від самого банку за додаткову плату.

“Підписки включатимуть додаткові знижки на продукти, пальне, посилки, стрімінгові сервіси (кіно, музика) від партнерів банку і багато іншого. Крім того, підписки передбачатимуть знижені, а в деяких випадках нульові тарифи на операції та перекази”, – йдеться у повідомленні пресслужби ПриватБанку.
Наразі продукт перебуває на стадії закритого бета-тестування та стане доступним для всіх користувачів у вересні.
“Ми пропонуємо клієнтам не просто банківську картку, а новий формат користування банком – підписку, яка поєднує фінансові переваги зі спеціальними пропозиціями від партнерів. Наприклад, оплати в Новій пошті, Сільпо, Netflix, YouTube, Spotify та чимало інших будуть вигіднішими з ПриватБанком”, – пояснює член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.
За словами Мусієнка, для активного користувача економія може сягати близько 1000 гривень на місяць, що перевищуватиме вартість самої підписки.
Клієнти також отримуватимуть вигідніші умови користування банківськими продуктами, зокрема спеціальні тарифи, кешбек, вигідніші ставки, кредитні умови та інші фінансові переваги.
У банку уточнили, що “ПриватПідписка” буде складатися з набору різних за тарифами пропозицій, з яких клієнт зможе обирати найоптимальніший для себе варіант.
Дмитро Мусієнко підкреслив, що “ПриватПідписка” не означає введення плати за базове користування банківськими послугами.
“Підписка – це вибір клієнта. Якщо людині достатньо базових банківських послуг, вона може користуватися безкоштовним рівнем… Ми не робимо базовий банкінг платним – навпаки, хочемо дати клієнту вибір моделі, яка найкраще відповідає його потребам”, – зазначив він.
Він додав, що розробка підписок стала відповіддю на запити клієнтів банку та формувалася спільно з ними.
ПриватБанк є найбільшим банком України. За даними Національного банку, станом на 1 червня 2026 року його загальні активи становили 965,11 млрд грн, що складає 22,7% від загального обсягу банківських активів в країні. Кількість активних клієнтів-фізичних осіб банку на середину поточного року сягала 18 мільйонів, користувачів мобільного додатку “Приват24” – 13,7 мільйона, а бізнес-клієнтів – 950 тисяч.
