Кулеба переговорив з очільником Мінфіну та економіки Польщі про майбутню Ukraine Recovery Conference 2026.

Кулеба провів дискусію з міністром фінансів та економіки Польщі щодо підготовки до Ukraine Recovery Conference 2026 22.05.2026 21:25 Укрінформ Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба зустрівся з міністром фінансів та економіки Республіки Польща Анджеєм Доманським.

Як повідомляє Укрінформ, про це Кулеба написав у Фейсбуці.

"Серед першочергових завдань співробітництва – удосконалення транспортної та прикордонної інфраструктури, розбудова залізничного й автомобільного сполучення, нарощування пропускної спроможності кордону та розширення логістичних коридорів між Україною та ЄС. Особлива увага – оновленню пунктів пропуску “Ягодин – Дорогуськ”, “Рава-Руська – Гребенне” та “Краковець – Корчова”, – зазначив він.

За словами віцепрем’єра, в умовах війни транспортна взаємодія між Україною та Польщею має стратегічне значення: "Мова йде не тільки про економіку чи логістику – це питання стійкості наших держав, стабільності транспортних коридорів та інтеграції України до європейського ринку".

Окремо посадовці обговорили підготовку до Ukraine Recovery Conference 2026.

Як зауважив Кулеба, Мінрозвитку буде відповідати за напрям Local and Regional Dimension – блок, присвячений стійкості громад, розвитку місцевого самоврядування та практичному досвіду українських регіонів під час війни. Також вперше буде організовано Інфраструктурну платформу – окремий простір для обговорення масштабних транспортних та інфраструктурних проєктів та залучення приватного сектора до їх втілення.

"Зацікавлені у широкій участі польського бізнесу у відбудові України, зокрема через нові механізми співпраці у форматі G2G та реалізацію спільних проєктів у форматі державно-приватного партнерства", – акцентував Кулеба.

Віцепрем’єр  висловив вдячність Польщі за підтримку України та готовність розвивати ділове партнерство у сфері відновлення, інфраструктури та економічної інтеграції.

Як передавав Укрінформ, на Міжнародній конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference), яка пройде 25-26 червня у Гданську, мають намір підписати польсько-українську міжурядову угоду, щодо якої вже декілька місяців ведуться перемовини між робочими групами.

Фото: Олексій Кулеба, Фейсбук

Польща Транспорт Олексій Кулеба Мінрозвитку Конференція з відбудови

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *