
Україна представить на конференції з відбудови у Гдинську 530 інвестпроєктів від регіонів – Кулеба 23.06.2026 18:02 Укрінформ Команда Мінрозвитку презентуватиме на конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026, URC-2026) у Гданську більше ніж 530 інвестиційних проєктів від громад та регіонів.
Про це у Телеграмі повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, передає Укрінформ.
«Презентуємо міжнародним партнерам понад 530 інвестпроєктів громад і регіонів. А також перший повноцінний портфель проєктів публічно-приватного партнерства у сферах транспорту, логістики, житлової та муніципальної інфраструктури», – йдеться в повідомленні.
За словами Кулеби, на URC 2026 Україна везе проєкти, готові рішення та чітке бачення того, як відновлення може стати основою для довгострокового розвитку громад, економіки та всієї Європи. Серед ключових пропозицій – проєкти з розвитку логістичних коридорів, модернізації прикордонної інфраструктури, розвитку «Шляхів солідарності», концесії та модернізації портів, реконструкції міжнародних маршрутів і впровадження сучасних систем контролю вантажопотоків, зокрема технології WIM.
Окремо будуть представлені нові житлові проєкти.
Також на конференції з відновлення буде презентовано Rebuild Ukraine Intelligence Platform – одну з перших у світі платформ комплексного планування відбудови на основі штучного інтелекту. Система об’єднує понад 40 баз даних, міжнародні методології, директиви ЄС та здатна за лічені години формувати сценарії розвитку територій, які раніше потребували років роботи проєктних інститутів.
У Мінрозвитку розраховують укласти понад 30 угод та оголошень із партнерами.
Як повідомлялося, конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) у Гданську 25-26 червня має стати одним із ключових міжнародних майданчиків для залучення інвестицій, розвитку партнерств і просування практичних рішень для відбудови нашої країни.
Українська делегація на міжнародній конференції з відновлення буде представлена вітчизняним бізнесом, керівниками державних компаній, представниками громад та урядовцями й парламентарями. Очолить її Прем’єр-міністр Юлія Свириденко.
Фото надане пресслужбою віцепрем'єр-міністра
Польща Конференція Відбудова Олексій Кулеба
