class=”bg-white border border-yellow-200 rounded mb-4 p-4″>
Пентхаус займає увесь 14-й поверх будинку Linden Luxury Residences у діловому районі. Над ним розташований вражаючий скляний купол, що створює відчуття відкритого неба навіть у зимовий період.
У центрі Києва виставлено на продаж найдорожче помешкання в Україні — пентхаус вартістю $9 мільйонів. Його площа становить 544 квадратні метри, з яких 45 квадратів відведено під кухонну зону.
Він знаходиться у новому житловому комплексі Linden Luxury Residences, розташованому в самісінькому серці столиці, неподалік від Хрещатика та Офісу Президента, зазначає Forbes.
Житловий комплекс удостоєний українських та міжнародних нагород і вже встановив національний рекорд. Концепція комплексу поєднує виважену архітектуру, індивідуальний дизайн та сервіс, що відповідає рівню провідних світових мегаполісів.
Linden Luxury Residences – це будівля, що встановлює новий стандарт для ринку елітної нерухомості. Тут представлені роботи легендарної британської дизайнерки Келлі Хоппен, відомої своїм стилем “ненав’язлива розкіш”. У зонах загального користування мешканці щодня зустрічаються з інтер’єрними рішеннями, які раніше можна було побачити лише в Лондоні, Нью-Йорку чи Дубаї.
Архітектурну концепцію розробив Андрій Пашенько – один з найвпливовіших українських архітекторів, який інтегрував будівлю в історичний контекст Липок, зберігаючи відчуття приватності та затишку.
Комплекс вирізняється низкою технічних та функціональних особливостей. Рекордний для України заїзд у семирівневий підземний паркінг шириною 9,05 метра забезпечує зручний доступ для великогабаритних преміальних автомобілів. Паркінг розрахований на 2–3 паркомісця для кожної квартири.
Інфраструктура Linden Luxury Residences створена для тих, хто цінує комплексний підхід до комфорту: ресторан, SPA-центр, фітнес-зал, дитяча ігрова кімната, кінозал, лаунж-зони та сад на даху, де можна розслабитися з келихом вина, спостерігаючи за вечірнім Києвом.
Девелопер Budhouse Group, відомий реалізацією масштабних комерційних та житлових проєктів, завершив будівництво Linden, виконавши всі свої зобов’язання перед інвесторами навіть в умовах воєнного стану.
Комплекс уже введено в експлуатацію, і більшість із 140 резиденцій вже мають власників, деякі з них уже мешкають у будинку. До продажу залишилася лише обмежена кількість квартир – як для інвесторів, так і для тих, хто шукає унікальне місце для життя.
У 2024 році Linden отримав нагороду CEEQA у номінації “Найкраща будівля року” в Центральній та Південно-Східній Європі. Це підтверджує, що український девелопмент здатний успішно конкурувати з лідерами світового ринку.
“Ми створювали Linden не просто як окремий будинок, а як новий еталон для українського девелопменту. Нашою метою було довести, що навіть у складні часи Україна здатна реалізовувати проєкти, які відповідають найвищим світовим стандартам якості. Linden – це символ стійкості, інновацій та довіри інвесторів”, – зазначає Анатолій Шкрібляк, президент Budhouse Group.
Кожна деталь у будинку – від архітектури до сервісу – підпорядкована одній меті: створити простір, де розкіш поєднується з приватністю, а естетика – з бездоганною функціональністю. Для тих, хто обирає не просто квартиру, а символ статусу, Linden є незаперечною перлиною колекції.
Клас енергоефективності Б. Подано заявку на сертифікацію BREEAM.
ЖК Linden Luxury Residences Дата: 24.10.2025
