Три області України отримали обладнання для енергетики від Австрії 31.07.2026 18:46 Укрінформ

Енергетики Буковини, Чернігівщини та Київщини, завдяки сприянню Федерального МВС Австрії, отримали з приміщень хабів невідкладної допомоги Міненерго України апаратуру для підтримки функціонування енергетичної інфраструктури.
Про це інформувало Міністерство енергетики, повідомляє Укрінформ.
"До Чернівецької та Чернігівської областей були доставлені силові трансформатори, а до Київської області – дизельний генератор разом з комплектом додаткового оснащення", – зазначено у повідомленні.
Підкреслюється, що ця допомога посприяє відновленню та модернізації електричних мереж, забезпеченню альтернативного електропостачання.
У Міненерго відзначили, що Австрія залишається серед надійних партнерів України, послідовно підтримуючи енергетичний сектор та допомагаючи посилювати стабільність критично важливої інфраструктури.
Як передавав Укрінформ, Чернігівщина отримала 18,78 тонни енергетичного обладнання та матеріалів для підтримки роботи енергоінфраструктури.
Фото ілюстративне: ДСНС
Австрія Енергетика Україна обладнання Відбудова генератор Трансформатор
