Росія атакувала український видобуток: наслідки для “Укрнафти”

Російські війська в ніч на п’ятницю, 7 серпня, здійснили масовану атаку на активи “Укрнафти”, яка входить до складу “Нафтогазу”. Пошкоджень зазнали одразу сім об’єктів видобутку.

Атака на Укрнафту

Наслідки атаки на газовидобуток

Уражені підприємства компанії забезпечують видобуток нафти та газу на сході України. Унаслідок атаки окупантів зруйноване критично важливе обладнання, що призвело до зупинки роботи низки об’єктів та значних втрат у видобутку.

У “Нафтогазі” наголошують, що Росія системно атакує нафто- та газовидобуток України, прагнучи завдати максимальної шкоди інфраструктурі напередодні зими.

Сьогодні вночі відбувся наймасованіший обстріл об’єктів Укрнафти за останній час, – зауважив виконувач обов’язків голови правління “Нафтогазу” Сергій Федоренко.

На щастя, ця масована атака обійшлася без постраждалих. Окрім того, за добу ворог завдав ударів ще по чотирьох автозаправних комплексах “Укрнафти” у Запоріжжі та на Дніпропетровщині. Клієнти та працівники АЗС також не постраждали.

Таким чином, Росія посилює тиск на українську енергетичну систему, намагаючись вивести з ладу видобувні потужності та створити додаткові ризики для забезпечення країни.

Нагадаємо, наприкінці липня ворог протягом трьох днів обстрілював об’єкти “Нафтогазу” на Харківщині, що призвело до втрати частини обсягів газовидобутку. Також російська армія активно б’є по газовій інфраструктурі Полтавщини та Сумщини, використовуючи різноманітні дрони, зокрема й реактивні, чим завдає значних пошкоджень обладнанню.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *