Пишний: НБУ готовий до прямого діалогу з іноземним бізнесом для залучення інвестицій в Україну
Голова Національного банку України Андрій Пишний обговорив з радницею президента України з питань економічного розвитку Христею Фріланд шляхи посилення діалогу з міжнародною фінансовою спільнотою та іноземним бізнесом для залучення інвестицій в українську економіку.
“Зустріч з @cafreeland, радником президента України з питань економічного розвитку. Ми обговорили, як посилити діалог з міжнародною фінансовою спільнотою та іноземним бізнесом і перетворити інтерес до України на конкретні інвестиційні рішення”, – написав Андрій Пишний у соціальній мережі X.
Голова НБУ зазначив, що залучення інвестицій потребує створення сприятливих умов, зокрема розвитку інфраструктури ринків капіталу та подальшої лібералізації валютного ринку.
“НБУ готовий до прямого діалогу з іноземним бізнесом. Ми продовжимо цю роботу разом з Христею Фріланд”, – підкреслив Андрій Пишний.
