Ціни на огірки зараз нижчі, ніж торік – EastFruit

Ціни на огірки зараз нижчі, ніж торік – EastFruit 07.06.2024 19:51 Укрінформ Українські тепличні комбінати продають огірки по 20-45 грн/кг (0,50-1,12 дол./кг), що в середньому на 22% дешевше, ніж попереднього тижня.

Як передає Укрінформ, про це повідомив EastFruit.

"На поточному тижні на українському ринку спостерігається тенденція зниження цін на тепличні огірки, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Чергове здешевлення в цьому сегменті на початку червня експерти проєкту називають традиційним через збільшення на ринку пропозиції огірків з літніх теплиць", – ідеться в повідомленні.

Так, на сьогодні основний продаж огірка українські тепличні комбінати здійснюють по 20-45 грн/кг ($0,50-1,12/кг), що в середньому на 22% дешевше, ніж тижнем раніше.

Причиною цього, на думку експертів, став сезонний фактор, коли на ринку почала зростати пропозиція овочів з місцевих господарств.

Як результат, сьогодні ціна на огірки в Україні знизилася в середньому на 30% порівняно з аналогічним періодом торік. При цьому виробники не виключають подальшого цінового спаду, коли в продаж почне масово надходити огірок з відкритого ґрунту.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні оптова ціна за 1 кг бананів досягла $1,26 за кг і перевищила торішній рекорд $1,23 за кг. Зазвичай саме в Україні найнижчі ціни на банани в регіоні, проте агресія Росії призвела до блокування портів, що різко здуло ціни на місцевому ринку, т.к. Банан ввозиться тепер в Україну з портів інших країн.

Ціни Аграрії Овочі

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *