Держенергонагляд планує оновити перелік об’єктів, які не підлягають знеструмленню

Держенергонагляд планує оновити перелік об’єктів, які не підлягають знеструмленню 14.06.2024 10:15 Укрінформ Державна інспекція енергетичного нагляду проводить інвентаризацію об'єктів критичної інфраструктури, за результатами якої складуть оновлений список об'єктів, які не підлягатимуть відключенням.

Про це повідомив голова інспекції Руслан Слободян в ефірі телемарафону "Єдині новини", передає Укрінформ із посиланням на Держенергонагляд.

"Держенергонагляд спільно з операторами системи розподілу та військово-цивільними адміністраціями здійснюють інвентаризацію підключень до електромереж об’єктів критично важливої інфраструктури. За результатами буде оновлено перелік об’єктів, які не підлягають знеструмленню. Це також сприятиме більш справедливому розподілу електроенергії для споживачів", – сказав Слободян.

За його словами, завдання інвентаризації полягає в тому, щоб розвантажити лінії електропередачі, які живлять важливі об’єкти. При цьому споживачів, які можуть бути задіяні у графіках погодинних відключень, можна приєднати до інших ліній.

Слободян також наголосив, що енергетики докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення об’єктів енергетики, що постраждали внаслідок ракетно-дронових атак. Однак через масштабність ушкоджень генерацію не вдасться повністю відновити до зими й українцям потрібно готуватися до відключень світла.

"Обсяги відключень напряму залежатимуть від того, скільки об’єктів генерації вдасться відновити за цей час. Якщо вдасться пройти цей період у полегшеному режимі – це буде тільки плюс", – прокоментував Слободян.

Як повідомлялося, з 8 червня у тестовому режимі працює новий порядок застосування графіків погодинних відключень.

Електроенергія Слободян Відключення світла

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *