Дунайське пароплавство планує отримати фінансування від IFC на модернізацію флоту

Дунайське пароплавство планує отримати фінансування від IFC на модернізацію флоту 18.06.2024 17:17 Укрінформ Міжнародна фінансова корпорація (IFC) проведе інвестиційний аналіз «Українського Дунайського пароплавства» перед початком фінансування програми відновлення флоту на суму 86 млн євро.

Про це повідомив у Фейсбуці генеральний директор УДП Дмитро Москаленко, передає Укрінформ.

«IFC погодило проведення комплексної перевірки Дунайського пароплавства (due diligence) для отримання довгострокового фінансування програми відновлення флоту. Про це заявила директор IFC з інфраструктури та енергетики в країнах Європи Шеріл Хенвей», – йдеться в повідомленні.

Ця програма дозволить за декілька років модернізувати весь самохідний флот пароплавства, що перебуває в експлуатації. Її загальна вартість – 86 млн євро.

За словами Москаленка, УДП вже фінансує програму власним коштом. Перше з п’яти модернізованих суден з новими двигунами та системою управління вирушить з австрійського Лінца до України на початку серпня цього року.

На підприємстві очікують отримати доступ до кредитної лінії IFC вже цього року.

Як повідомлялося, ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» і Міжнародна фінансова корпорація (IFC) підписали угоду щодо продовження співпраці.

Фото: ЦТС

Інвестиції Українське Дунайське пароплавство IFC Флот

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *