«Енергетична» допомога від Швеції буде розподілена між чотирма областями

«Енергетична» допомога від Швеції буде розподілена між чотирма областями 30.05.2024 14:58 Укрінформ Новий пакет допомоги українській енергетиці, схвалений урядом Швеції, буде розподілений між енергооб'єктами Харківської, Одеської, Миколаївської та Київської областей.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики України.

«Координатором допомоги є Шведське агентство міжнародного співробітництва для розвитку (SIDA). Надані кошти буде витрачено на постачання енергообладнання (генераторів, трансформаторів та ін.) і відновлення енергетичної інфраструктури Харківської, Одеської, Миколаївської та Київської областей», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з початку повномасштабного російського вторгнення Україна отримала зі Швеції 122 вантажі енергетичного обладнання загальною вагою понад 1 357 т, зокрема, сотні генераторів, трансформаторів, лічильників газу, електричний кабель та інше устаткування для відновлювальних робіт і ремонтів.

Крім того, Швеція вже внесла до Фонду підтримки енергетики майже 25,3 млн євро.

Як повідомлялося, Швеція виділяє новий пакет допомоги на 650 млн шведських крон (56,5 млн євро), аби збільшити українські потужності з виробництва і передачі електроенергії.

Фото: ua.news

Енергетика Швеція допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *