Енергоатом відкидає звинувачення: Не отримуємо жодної копійки від підвищення тарифів на світло

Енергоатом відкидає звинувачення: Не отримуємо жодної копійки від підвищення тарифів на світло 14.06.2024 17:47 Укрінформ НАЕК “Енергоатом” спростувала інформацію щодо отримання додаткового доходу у звʼязку з підвищенням тарифів на електроенергію та оприлюднила собівартість атомної енергії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НАЕК "Енергоатом" у Телеграмі.

“До відома всіх “експертів”, які спекулюють на темі підвищення урядом тарифів для населення “на користь Енергоатома”: Енергоатом ні копійки не отримує від підвищення тарифів”, – наголосили в компанії.

У повідомленні вказується, що собівартість 1 кВт-год. Енергоатома становить 1,7 грн (з ПДВ без урахування ПСО). 

“Ще 3,25 грн за кВт-год. з ПДВ – витрати на передачу, розподіл та постачання (тариф на передачу становить 0,63 грн за кВт-год., а також сюди закладений прибуток ОСР та Укренерго на розвиток мереж)", – йдеться у повідомленні.

Таким чином, з урахуванням доставки до споживача становить мінімум 4,65 грн, що трохи вище за новий тариф на електрику для населення.

Як повідомлялося, після підвищення тарифу на електроенергію для населення прогнозний обсяг зобов'язань НАЕК "Енергоатом" щодо забезпечення доступності електрики зменшився до 108,3 млрд грн (без ПДВ).

Електроенергія Енергоатом Тариф Твіттер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *