Fitch підтвердив рейтинги ПриватБанку

Fitch підтвердив рейтинги ПриватБанку 19.06.2024 18:01 Укрінформ Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента АТ "КБ "ПриватБанк" в іноземній валюті на рівні “CCC-”, довгостроковий рейтинг дефолту в національній валюті на рівні "CCC" та рейтинг стійкості банку на рівні “ccc-”.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

"Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинги ПриватБанку: довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) ПриватБанку в іноземній валюті на рівні “CCC-” та довгостроковий рейтинг дефолту в національній валюті на рівні "CCC". Рейтинг стійкості ПриватБанку підтверджений на рівні "ccc-", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що експерти Fitch Ratings відзначають прийнятну якість кредитного портфелю та високі стандарти кредитування, а також здатність ПриватБанку захищати свою франшизу та прибутковість протягом циклу є значно сильнішою, ніж у конкурентів.

"Чергове підтвердження кредитних рейтингів ПриватБанку за складних умов роботи під час військового стану свідчить про ефективну роботу команди банку, зосередженої на стратегічних пріоритетах підтримки національної економіки та зміцнення довіри більше ніж 18 млн клієнтів банку", – зауважують в банку.

Як повідомлялося, ПриватБанк разом з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) парафували угоду щодо портфельних гарантій для кредитування бізнесу на 400 млн євро.

Fitch Приватбанк Рейтинг

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *