Галущенко обговорив із Гроссі ситуацію на ЗАЕС

Галущенко обговорив із Гроссі ситуацію на ЗАЕС Фото 07.06.2024 11:25 Укрінформ Міністр енергетики України Герман Галущенко під час зустрічі із гендиректором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі обговорив ситуацію на тимчасово окупованій ЗАЕС.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міненерго.

"Окрему увагу під час зустрічі приділено ситуації на окупованій росіянами найбільшій атомній електростанції в Європі – українській ЗАЕС. Герман Галущенко висловив занепокоєння щодо технічного стану енергоблоків, браку кваліфікованого персоналу на станції, мілітаризації майданчика АЕС, мінування периметра об’єкта та нестабільності зовнішнього електропостачання через постійні російські обстріли", – йдеться у повідомленні.

Міністр подякував представникам МАГАТЕ за роботу постійних місій на ЗАЕС та інших атомних електростанціях України, зауваживши, що це важливий елемент забезпечення безпеки об’єктів.

Галущенко також обговорив з Гроссі необхідність координації зусиль, щоб недопустити блекаут українських АЕС, як це сталося у листопаді 2022 року. Крім того, він поінформував очільника МАГАТЕ про активну роботу над підготовкою до завершення проєкту будівництва блоків 3 та 4 на Хмельницькій АЕС.

Як повідомлялося, присутня на окупованій ЗАЕС команда МАГАТЕ все ще не має доступу до деяких важливих для ядерної безпеки ділянок станції, а також до відкритих дискусій з усім відповідним персоналом.

Фото: Міненерго

МАГАТЕ Міненерго Запорізька АЕС Галущенко Гроссі

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *