Галущенко: Що раніше реалізується проєкт нової генерації, то краще

Галущенко: Що раніше реалізується проєкт нової генерації, то краще 11.06.2024 20:23 Укрінформ Для України кращими є проєкти нової генерації, які додадуть гігавати в енергосистему якомога раніше.

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко під час виступу на Міжнародній конференції з відновлення України в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Якщо ви мене спитаєте, що краще: довгострокові проєкти, які додадуть 9-10 ГВт за 10 років, чи проєкти, які зараз додадуть 1 ГВт, – то я скажу: що раніше – то краще. Для нас це питання життя і смерті», – сказав Галущенко.

Він також зауважив, що Україна потребує допомоги обладнанням, щоб перемогти у битві за енергетику. Галущенко подякував партнерам за внески до Фонду підтримки енергетики, зазначивши, що їх все одно бракує для відновлення.

«Ми повинні децентралізувати енергопостачання, тому що постійно відбуваються атаки. Навіть ті потужності, які ми запускаємо, (росіяни – ред.) знову атакують», – підкреслив міністр.

Окремо Галущенко наголосив на потребі військової підтримки України, щоб забезпечити захист енергетичної інфраструктури.

Як повідомлялося, енергосистема потребує 5-6 ГВт генерації різного типу, для розбудови яких бізнес повинен мати доступ до кредитного фінансування.

Фото архівне

Електроенергія Енергетика Галущенко

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *