Кабмін підвищив тариф на електрику для населення

Кабмін підвищив тариф на електрику для населення 31.05.2024 17:06 Укрінформ Із 1 червня тариф на електроенергію для населення становитиме 4,32 грн за кВт-год.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики у Телеграмі.

«Кабінет міністрів України на засіданні 31 травня схвалив рішення про продовження дії положення про покладання спеціальних обов'язків (ПСО) на учасників ринку електроенергії, згідно з яким встановлюється єдина фіксована ціна для індивідуальних та колективних побутових споживачів на рівні 4,32 грн/кВт-год. до 30 квітня 2025 року», – йдеться у повідомленні.

Від диференціації тарифу в залежності від обсягів споживання, що розглядалося при обрахунках, уряд відмовився.

Для населення, що користується електричним опаленням, в опалювальний сезон тариф становитиме 2,64 грн/кВт-год. при споживанні 2 тис. кВт на місяць та 4,32 грн/кВт-год. – при перевищенні цього обсягу. В період із 1 червня по 30 вереся такі споживачі платитимуть 4,32 грн/кВт-год. незалежно від обсягів споживання.

«Нічний тариф» (при встановленому відповідному двозонному лічильнику) складатиме 2,16 грн за кВт-год.

Як повідомлялося, за даними опитування групи «Рейтинг», більше половини – 55% – українців з розумінням ставляться до підвищення тарифів з метою забезпечення ремонту зруйнованих об’єктів інфраструктури.

Фото: ДТЕК

Кабмін Комунальні послуги Міненерго Тариф Електропостачання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *