Кабмін затверджує угоду з Угорщиною для відкриття нового пункту пропуску – Шмигаль

Кабмін затверджує угоду з Угорщиною для відкриття нового пункту пропуску – Шмигаль 07.06.2024 18:02 Укрінформ Кабінет міністрів затвердить угоду з Угорщиною щодо відкриття пункту пропуску "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ.

"Сьогодні затверджуємо угоду з Угорщиною, яка дозволить відкрити пункт пропуску "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту та розширює рух транспорту в пункті пропуску "Лужанка – Берегшурань", зокрема для пасажирських перевезень, вантажних перевезень і порожніх фур", – сказав він.

Також Шмигаль додав, що уряд виділить додаткові 222 млн грн для розбудови прикордонної інфраструктури з Польщею та модернізацію відповідних пунктів пропуску. За його словами, це передбачає закупівлю мобільних сканерів.

Прем'єр-міністр нагадав, що минулого місяця Україна запустила спільний митний та прикордонний контроль у пункті пропуску "Рені" з Молдовою. Він підкреслив, що "прикордонні та митні формальності будуть проводитися тепер лише з українського боку".

"Це прискорить рух транспорту і це частина нашого проєкту зі створення зручного коридору перевезень до румунського порту Галац", – зазначив Шмигаль.

Глава уряду також додав, що завершилася модернізація пункту пропуску на кордоні зі Словаччиною «Ужгород – Вишнє Нємецьке». За його словами, всі ці кроки є необхідною частиною інтеграції до ЄС, а також покращення української логістики.

Як повідомляв Укрінформ, Україна та Угорщина у квітні погодили відкриття пункту пропуску «Велика Паладь – Надьгодош».

Фото: КМУ

Польща Угорщина Уряд Кордон Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *