Мін’юст просить суд конфіскувати активи «Вінницяпобутхім» – «дочки» російської компанії

Мін’юст просить суд конфіскувати активи «Вінницяпобутхім» – «дочки» російської компанії 12.06.2024 17:40 Укрінформ Міністерство юстиції України просить Вищий антикорупційний суд стягнути в дохід держави 100% від загальної кількості акцій приватного акціонерного товариства «ВІННИЦЯПОБУТХІМ», що належать акціонерному товариству «Невская косметика».

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба міністерства у Фейсбуці.

«12 червня 2024 року Міністерство юстиції України подало до Вищого антикорупційного суду позовну заяву про застосування до акціонерного товариства «НЕВСКАЯ КОСМЕТИКА» (РФ) санкції, передбаченої пунктом 11 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції», — ідеться в повідомленні.

У Мін’юсті зазначають, акціонерне товариство «Невская косметика» здійснює виробництво дитячої косметики та побутової хімії «Ушастый нянь», гелів та порошків «Sarma», побутової хімії «Мистер Чистер», зубної пасти «Новый Жемчуг».

«Міністерство юстиції України просить стягнути в дохід держави 100% від загальної кількості акцій приватного акціонерного товариства «ВІННИЦЯПОБУТХІМ», що належать акціонерному товариству «Невская косметика», – інформує відомство.

Як повідомлялося, 10 червня Міністерство юстиції подало позов до Вищого антикорупційного суду України про застосування санкцій до колишнього командира підрозділу міліції «Беркут» Юрія Абісова, який сьогодні є співголовою так званого «Регіонального відділення всеросійського народного фронту в Республіці Крим».

Мін'юст Санкції Росія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *