На кордоні зі Словаччиною відкриють пасажирський рух у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке»

На кордоні зі Словаччиною відкриють пасажирський рух у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» 31.05.2024 11:42 Укрінформ На кордоні зі Словаччиною з 14:00 відновлюється робота пасажирського руху у модернізованому контрольно-пропускному пункті «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Як передає Укрінформ, про це Державна митна служба України повідомляє у Фейсбуці.

«У зв’язку із завершенням модернізації з 14:00 години функціонуватиме пасажирський рух на КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке». Відтак, митно-прикордонний контроль громадян і транспортних засобів, їх оформлення та пропуск здійснюватиметься у штатному режимі», – ідеться у повідомленні.

У Держмитслужбі нагадали, що з метою модернізації пунктів пропуску на пасажирському напрямку митного посту «Ужгород-автомобільний» у березні цього року почали встановлювати сучасні модульні конструкції для здійснення митно-прикордонного контролю та санітарні модульні споруди. У зв’язку з цим був тимчасово перенаправлений рух легкових транспортних засобів на вантажний напрямок.

«Наразі, окрім зазначених робіт, у досить стислі строки митниця організувала нове дорожнє покриття з розширенням смуг руху з метою збільшення пропускної спроможності пункту пропуску. Також на пасажирській ділянці оновлено навіс, замінено освітлення, нанесено нову розмітку, встановлено нову огорожу та проведено ряд інших робіт», – підкреслили у Держмитслужбі.

Митники зазначили, що активно залучають партнерів до модернізації митно-прикордонної інфраструктури та успішно реалізують з 2023 року проєкт USAID «Економічна підтримка України» зі встановлення модульних будівель у пунктах пропуску.

Загалом завдяки домовленостям, досягнутим Держмитслужбою з представниками проєкту USAID та посольства Сполучених Штатів в Україні у 2024 році на митних постах Закарпатської митниці пройшли монтажні роботи з оновлення інфраструктури і покращення умов для здійснення митно-прикордонного контролю.

Зокрема встановлені нові мобільні вагові комплекси, сучасні освітлювальні прилади, модульні конструкції для здійснення митно-прикордонного контролю, санітарні модульні споруди, оновлене дорожнє покриття тощо.

Відкриття КПП «Ужгород» на словацькому кордоні збільшить пропуск до 1000 автівок на добу, повідомили у Фейсбуці Закарпатської ОВА.

«Днями відкриють рух пасажирською частиною пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», що на українсько-словацькому кордоні. Це дозволить збільшити пропускну здатність пункту перетину до 1000 автомобілів за добу, що у нинішніх умовах є вкрай потрібним», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, з 10 травня на чотирьох КПП з Румунією запрацювала послуга реєстрації часу перетину кордону для пасажирських автоперевізників.

Фото: ДПСУ

Прикордонники Кордон Словаччина

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *