Нафта дешевшає на тлі зменшення загрози шторму у США

Нафта дешевшає на тлі зменшення загрози шторму у США 11.11.2024 09:25 Укрінформ Ціни на нафту продовжили падіння у понеділок, 11 листопада, на тлі зменшення загрози перебоїв у постачанні через шторм у США, інвесторів також розчарував план стимулювання економіки Китаю.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Ціни на нафту марки Brent знизилися на 31 цент, або 0,4%, до 73,56 долара за барель, тоді як ф'ючерси на нафту West Texas Intermediate у США скоротилися до 70 доларів за барель, знизившись на 38 центів, або 0,5%.

Минулої п’ятниці обидва показники знизилися більш як на 2%.

Ціни на нафту знизилися після зменшення побоювань щодо припинення поставок через шторм "Рафаель" у Мексиканській затоці США.

За даними офшорного енергетичного регулятора, у неділю більше чверті нафти Мексиканської затоки та 16% видобутку природного газу залишалися в автономному режимі.

Chevron (CVX.N) заявив у неділю, що почне передислокацію персоналу на свої платформи в Мексиканській затоці для відновлення роботи.

Водночас, пакет заходів стимулювання Пекіна, оголошений на засіданні постійного комітету Всекитайських зборів народних представників (ВНП) у п’ятницю, не виправдав очікувань ринку, зазначив аналітик IG Тоні Сикамор, додавши, що його туманні прогнози натякають лише на скромне стимулювання житлового будівництва та споживання.

Аналітики ANZ заявили, що відсутність прямого фіскального стимулювання означає, що китайські політики залишили простір для оцінки впливу політики, яку запровадить наступна адміністрація США.

Споживання нафти в Китаї майже не зросло в 2024 році, оскільки його економічне зростання сповільнилося, використання бензину скоротилося через швидке зростання електромобілів, а скраплений природний газ замінив дизельне пальне як паливо для вантажівок.

Невизначеність політики обраного президента США Дональда Трампа затьмарила перспективи світової економіки, хоча очікування, що він може посилити санкції проти країн-виробників ОПЕК Ірану та Венесуели і скоротити постачання нафти на світові ринки, частково спричинили минуле зростання цін на нафту більш як на 1%.

Нафтові ринки також отримують підтримку від стійкого попиту з боку американських нафтопереробників, які, як очікується, запустять свої заводи на понад 90% переробної потужності сирої нафти за низьких запасів і підвищення попиту на бензин і дизельне паливо, кажуть керівники та експерти галузі.

Китай нафта ОПЕК США Електронні торги

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *