Парламент Швейцарії не підтримав виділення Україні $5,5 мільярда допомоги

Парламент Швейцарії не підтримав виділення Україні $5,5 мільярда допомоги 03.06.2024 20:25 Укрінформ Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила виділення Україні 5 млрд франків допомоги (близько 5,5 млрд дол. США).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що відхилений законопроєкт передбачав також виділення 10,1 млрд франків збройним силам Швейцарії. Його підтримали 15 законодавців, але проти висловилися 28. “Депутати стверджували, що пакет порушував так звану норму “про боргові гальма” Швейцарії”, – пояснює Reuters.

Один із парламентських комітетів нейтральної Швейцарії схвалив цей законопроєкт у квітні як внесок до “миру в Європі” на тлі війни Росії проти України. “Допомога для України мала бути використана на підтримку відбудови й ремонту цивільної інфраструктурі у країні”, – стверджується у матеріалі.

Як повідомляв Укрінформ, 15-16 червня у Швейцарії відбудеться Глобальний саміт миру. Очікується, що участь у ньому візьмуть глави держав та урядів з усіх континентів. Країни-учасниці вироблять спільну переговорну позицію і передадуть її Росії.

Українська Формула миру – дипломатичний механізм, який пропонує наша держава для досягнення справедливого закінчення розв’язаної Росією війни.

Швейцарія Україна допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *