Рівнеазот відновив виробництво добрив

Рівнеазот відновив виробництво добрив 14.06.2024 16:25 Укрінформ ПрАТ «Рівнеазот» перезапустило три базових цехи з виробництва мінеральних добрив після планової ремонтної кампанії.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Group DF, до якої входить підприємство.

Під час весняно-літньої кампанії 2024 року на підприємстві було відновлено роботу агрегату підготовки синтезу газу та модернізовано агрегат синтезу аміаку.

Зазначається, що потужність запущеної лінії аміаку – 650 т аміаку/добу, неконцентрованої азотної кислоти – 1000 т азотної кислоти/добу. Цех аміачної селітри буде працювати по максимальній потужності лінії аміаку – мінімум 40 тис. т селітри на місяць.

«Після завершення планової ремонтної кампанії завод успішно перезапущений. Можемо з впевненістю сказати, що до нового високого сезону ми підготувались. <…> Продукція відвантажується замовникам по всій країні, підприємство набирає обертів пропорційно зростанню попиту», – коментує голова правління товариства Михайло Заблуда.

Як повідомлялось, аграрії у травні та червні збільшили попит на азотні добрива щонайменше на 15%. Серед основних чинників не типового для цього періоду попиту – зростання цін на зерно та поява в сільгоспвиробників додаткових ресурсів.

Фото: Group DF

Завод Аграрії Селітра Рівнеазот

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *