РНБО запустила онлайн-платформу «Безпека та стійкість критичної інфраструктури»

РНБО запустила онлайн-платформу «Безпека та стійкість критичної інфраструктури» 14.06.2024 21:32 Укрінформ На ресурсах апарату Ради національної безпеки і оборони почала працювати онлайн-платформа «Безпека та стійкість критичної інфраструктури».

Як передає Укрінформ, про це РНБО повідомляє у Фейсбуці.

"Платформу отримано у рамках співпраці служби з питань безпеки критичної інфраструктури Апарату РНБО України з Державним Департаментом США та Фондом цивільних досліджень та розвитку США в Україні (CRDF Global)", – ідеться в повідомленні.

Вона призначена для електронного навчання на безкоштовній основі усіх причетних до національної системи захисту критичної інфраструктури.

Платформа містить перекладені українською мовою сім модулів дистанційного навчання з питань безпеки та стійкості критичної інфраструктури Інституту управління надзвичайними ситуаціями Федерального агентства з надзвичайних ситуацій при Департаменті внутрішньої безпеки США і два модулі українських експертів з питань безпеки та стійкості критичної інфраструктури.

За даними РНБО, на платформі вже зареєструвалися понад 1500 користувачів і більш як 500 з них отримали перші сертифікати.

Зареєструватися можна за посиланням.

Як повідомляв Укрінформ, секретар РНБО Олександр Литвиненко запросив науковців долучитися до роботи над Українською доктриною.

РНБО Критична інфраструктура навчання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *