“Розетка” виходить на міжнародну арену

Український інтернет-супермаркет «Розетка» запустив польський сайт, а також шукає людей, які працюватимуть із цим ринком.

3502_fb-post1-6-810x421.jpg (9.16 Kb)

Про це пише Ain.ua.
Магазин працює на польському домені верхнього рівня (зазвичай надається лише власникам торгових марок). Верстка польської версії сайту повністю повторює українську версію, хоча видно, що у магазину поки що менший асортимент, і товарних категорій не так багато, як у українського сайту.

На початку березня 2023 року компанія також розмістила кілька вакансій, що вказують на розвиток польської версії сайту. Наприклад, 3 березня 2023 року «Розетка» запостила вакансію контент-менеджера зі знанням польської мови по напрямку побутової техніки. Цей спеціаліст має додавати та модерувати товари на сайті, а також перевіряти картки товарів на помилки.
Також компанія шукає модератора перекладу на польську мову, який перекладатиме опис товарів для сайту, а також перевірятиме уже наявні переклади.
Як повідомив співвласник компанії Владислав Чечоткін у коментарі Forbes, компанія працює в цій країні у тестовому режимі.
Це буде інтернет-магазину техніки та одягу. Запускати маркетплейс Чечоткін поки що не ризикує: у Польщі є свій гігант e-commerce — Allegro.pl, який відвідує понад 60% місцевих користувачів. Конкурувати з Allegro виявилося складно навіть Amazon.
Точну суму інвестицій у новий проєкт Чечоткін не називає, каже, що йдеться про мільйони доларів. «Це особливість будь-якої великої компанії — тяжко експериментувати за три копійки», — каже бізнесмен.
Нагадаємо, раніше Rozetka запустила доставку до Польщі. Наразі доставка доступна для певних категорій товарів, а вартість замовлення не повинна перевищувати 150 євро (через митні обмеження). Вартість доставки — від 153 гривень.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *