Шмигаль обговорив із президенткою Бундесрату децентралізацію української енергосистеми

Шмигаль обговорив із президенткою Бундесрату децентралізацію української енергосистеми Фото 24.06.2024 14:06 Укрінформ Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі у Києві з президенткою Бундесрату ФРН Мануелою Швезіг висловив вдячність Німеччині за підтримку і вагомий внесок у зміцнення України.

Як передає Укрінформ, про це він повідомив у Телеграмі.

За словами Шмигаля, візит Швезіг до Києва демонструє солідарність уряду Німеччини та всіх федеральних земель з Україною.

"Наші держави мають високий рівень партнерства, зокрема на рівні громад та областей. Укладено вже 210 комунальних та 7 міжрегіональних партнерств. Розраховуємо надалі працювати в цьому напрямку, адже це сприяє відновленню та розвитку українських громад і міст", – зазначив він.

Очільник уряду подякував Німеччині за організацію Конференції з питань відновлення, за підсумками якої підписано понад 100 угод на загальну суму 16 млрд євро, а також за патронат над відновленням Чернігівської області.

Особливо важливою він назвав допомогу у сфері енергетики.

"Цінуємо готовність німецького бізнесу надавати необхідне обладнання. Обговорили децентралізацію української енергосистеми й інвестиції в розвиток відновлювальної енергетики", – заявив Шмигаль.

Не менш важливим, зауважив голова уряду, є захист інфраструктури та людей.

"Подякував за надання систем Patriot та ракет до них", – підкреслив Шмигаль.

Він висловив вдячність уряду Німеччини та канцлеру Олафу Шольцу за тверду підтримку й вагомий внесок у зміцнення України.

Як повідомляв Укрінформ, прем'єр-міністр федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія Мануела Швезіг, яка очолює німецький Бундесрат, вранці 24 червня прибула до Києва, де проведе переговори з політичним керівництвом України.

Фото: Денис Шмигаль, Телеграм

Енергетика Німеччина допомога Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *