Tesla відкликає тисячі Cybertrucks через несправність

Tesla відкликає тисячі Cybertrucks через несправність 25.06.2024 15:24 Укрінформ Американський автовиробник Tesla відкликає тисячі електропікапів Cybertruck через проблеми, які можуть призвести до аварії.

Про це з посиланням на Національну адміністрацію безпеки дорожнього руху США (NHTSA) повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

Tesla відкликає 11 688 електричних пікапів Cybertruck через несправність склоочисника, яка може погіршити видимість, збільшуючи ризик аварії.

"Надмірний електричний заряд може призвести до виходу з ладу контролера склоочисника переднього скла", – йдеться у повідомленні.

Виробник електромобілів також відкликає 11 383 одиниці пікапів, оскільки обшивка на днищі багажника могла бути неналежним чином прикріплена, що могло призвести до створення небезпеки для водіїв, які їхали позаду.

Сервісна команда компанії замінить контролер склоочисника і застосує підсилювач адгезії або безкоштовно замінить відсутню обшивку, йдеться в листах.

Відкликання є черговою невдачею для автомобіля, масове виробництво якого, як очікується, розпочнеться наступного року.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні компанія відкликала майже 4 000 автомобілів Cybertruck, щоб полагодити накладку на педаль газу.

Електромобілі Tesla

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *