Третій блок Хмельницької АЕС можна збудувати за три роки – Галущенко

Третій блок Хмельницької АЕС можна збудувати за три роки – Галущенко 23.06.2024 02:53 Укрінформ Міністр енергетики Герман Галущенко прогнозує, що побудувати третій блок Хмельницької АЕС вдасться орієнтовно за три роки.

Про це він заявив в ефірі телемарафону «Єдині новини», відповідаючи на запитання щодо планів зробити ХАЕС найбільшою в Європі, передає Укрінформ.

«Хмельницький третій (блок – ред.) ми побудуємо достатньо швидко – до трьох років він буде у мережі. З точки зору будівництва атомного блоку це дуже швидко. Там майже готова велика будівельна частина, плюс у нас є велика кількість запчастин уже на площадці. Ми розуміємо, як це робити», – зазначив Галущенко.

Він пояснив, що при розбудові Хмельницької АЕС ідеться про кредитні кошти. Наразі тривають перемовини з банками, щоб їх отримати.

Стосовно підписання з банками відповідних угод очільник Міненерго зауважив, що вже є меморандуми та попередні домовленості.

Як повідомлялося, Галущенко заявив, що на Хмельницькій АЕС будуть добудовані два блоки та встановлені два нові реактори АP1000, і ця станція буде найбільшою в Європі.

АЕС Будівництво Хмельниччина Атомна енергетика Галущенко

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *