В Україні відновлюють електрику в п’яти областях після масованої атаки РФ 17 листопада

В Україні відновлюють електрику в п'яти областях після масованої атаки РФ 17 листопада 21.11.2024 12:15 Укрінформ Українські енергетики продовжують відновлювальні роботи після масованої атаки РФ 17 листопада та посилюють енергосистему для проходження опалювального сезону.

Про це повідомив заступник міністра розвитку громад та територій Тимур Ткаченко під час брифінгу «Ризики під час опалювального сезону 2024-2025 років в умовах погіршення безпекової ситуації та робота з посилення безпекових заходів» в Укрінформі.

«Внаслідок масованої атаки 17 листопада, коли ворог випустив близько 120 ракет і 90 дронів, постраждали об'єкти на Одещині, Вінниччині, Рівненщині, Волині та Львівщині. Найскладніша ситуація спостерігається на Одещині, де наразі діють стабілізаційні відключення електроенергії», – зазначив Ткаченко.

Він зауважив, що на Волині внаслідок удару без електропостачання залишилися 250 тис. абонентів, проте завдяки оперативній роботі місцевих служб електрику вдалося швидко відновити.

Окрема увага приділяється Кривому Рогу, де через масштабні ремонтні роботи частина міста залишається без опалення. Міністерство співпрацює з місцевою владою, обласною адміністрацією і Нафтогазом для якнайшвидшого відновлення теплопостачання.

Ткаченко також нагадав, що найскладніша ситуація спостерігається на Одещині, де після обстрілу розпочалися роботи з перепідключення на резервні джерела живлення. В області наразі діють стабілізаційні відключення електроенергії, критична інфраструктура працює в штатному режимі. Для підтримки населення на Одещині вже розгорнуто 674 пункти незламності.

«Ми дуже активно залучаємо міжнародну допомогу для посилення нашої енергосистеми. Завдяки співпраці з партнерами, зокрема USAID, ми отримали нові когенераційні установки, блочно-модульні котельні», – наголосив заступник міністра.

Як повідомляв Укрінформ, Міненерго веде діалог із підприємствами й імпортерами щодо моделі постачання електрики та вивчає додаткові можливості заохочення імпорту, де ключовими факторами є доступність електричної енергії та можливості перетину в потрібні години.

Електроенергія Енергетика Опалення Ракетна атака

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *