У Центренерго – новий гендиректор, заміну пояснили «новими викликами»

У Центренерго – новий гендиректор, заміну пояснили «новими викликами» 24.06.2024 19:46 Укрінформ Наглядова рада ПАТ "Центренерго" призначила новим керівником підприємства Євгенія Гаркавого.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Центренерго у Фейсбуці.

"24 липня 2024 року відбулося засідання наглядової ради ПАТ «Центренерго», на якому було ухвалено рішення про зміну керівника компанії. Новим генеральним директором Центренерго став технічний директор – Євгеній Гаркавий. Він замінив на цій посаді Андрія Чуркіна, який керував компанією із 15 серпня 2023 року", – йдеться у повідомленні.

За словами Андрія Готи, голови наглядової ради Центренерго, керівництво Міністерства енергетики та Фонду державного майна, який є головним акціонером компанії, рекомендувало сконцентрувати всі зусилля на впровадженні інженерних та технічних рішень, спрямованих на максимально швидкий результат.

«Минулого року Центренерго потребувало кризис-менеджера, який зміг би покращити фінансовий стан підприємства та наповнити склади наших ТЕС вугіллям. Із цими завданнями команда під керівництвом Андрія Чуркіна впоралася: Центренерго, вперше за багато років, почало працювати з прибутком; сумарно наші ТЕС наростили потужності вшестеро<…>", – зазначили в компанії.

Зараз, коли росіяни повністю знищили державну теплову генерацію, було прийнято рішення посилити команду Центренерго технічно і обрати нового директора під нові виклики.

За кандидатуру Гаркавого проголосували одностайно, зауважили в Центренерго.

Новий гендиректор почав працювати на теплоелектростанції ще студентом 5 курсу, і пройшов усі сходинки кар’ єрного зростання, від чергового електромонтера. На початок широкомасштабної війни він був головним інженером на Трипільській ТЕС.

Як повідомляв Укрінформ, через ворожу атаку в ніч на 11 квітня 2024 року знищена Трипільська теплоелектростанція. З урахуванням руйнувань на Зміївській ТЕС та окупації Вуглегірської ТЕС, Центренерго втратило всі свої потужності з генерації електроенергії.

Фото: Центренерго

Центренерго Призначення

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *