У McDonald’s можна купити блокноти, стікери та шкарпетки для допомоги дітям

У закладах McDonald’s відвідувачі можуть купити сувенірну продукцію, зокрема шкарпетки, блокноти та стікери. Прибуток з продажу піде на підтримку Сімейних кімнат у дитячих лікарнях. Якщо платити картою Visa, то внесок подвоять.

“Напередодні Різдва у вас є шанс порадувати себе й друзів класними подарунками і одночасно зробити благодійний внесок на підтримку Сімейних кімнат у дитячих лікарнях. Адже ми весь прибуток від сувенірної продукції перераховуємо на рахунок Фундації Рональда МакДональда. Сплачуй карткою Visa і наш партнер подвоїть внесок”, – розповіли в McDonald’s.

Купити сувеніри від McDonald’s можна по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Акція триватиме з 1 до 31 грудня включно.

Сувеніри, які можна придбати

Сувеніри, які можна придбати

Як працює McDonald’s в Україні під час війни

McDonald’s припиняв роботу в Україні після початку повномасштабного російського вторгнення. У серпні компанія оголосила про відкриття ресторанів. Заклади наразі працюють з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги. Працівники та відвідувачі зможуть перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняються виробничі процеси та вимикається обладнання перед закриттям. Також ресторани не працюють під час відключення світла. Вони продовжуватимуть роботу орієнтовно через годину після поновлення електропостачання.

Дізнатися більше про роботу закладів можна на сайті та в мобільному застосунку McDonald’s (в AppStore та Google Play). Раніше ми писали, що McDonald’s відкрив новий ресторан у Київській області. Також читайте, чому українці чекали на повернення McDonald’s. 

Нагагдаємо, McDonald’s випустив геймерське крісло з підігрівом для бургерів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *