Україна втратила понад 9 ГВт потужностей генерації через російські атаки – Шмигаль

Україна втратила понад 9 ГВт потужностей генерації через російські атаки – Шмигаль 04.06.2024 13:06 Укрінформ Через російські обстріли Україна втратила понад 9 ГВт потужностей генерації. Водночас уряд має стратегію, що допоможе зміцнити українську енергетику перед російськими атаками.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в Телеграмі, передає Укрінформ.

«Сьогодні наш ключовий пріоритет — зміцнення енергетики після російських терористичних ударів. Ситуація дуже складна. Втрачено понад 9 ГВт потужностей генерації. Ворог і далі атакує енергетичні об’єкти», – сказав він.

Прем'єр-міністр зазначив, що «Укренерго» знову вимушене вдаватися до планових вимкнень споживачів. За його словами, завдяки цьому вдається виграти час для того, щоб відновити та посилити енергосистему.

Шмигаль додав, що уряд має стратегію для зміцнення енергетики, яка складається з п’яти великих блоків. Зокрема, посилення української ППО, ремонти пошкодженого обладнання і подальша розбудова захисту від дронів, децентралізація енергосистеми, для чого вже сформовано комплекс заходів, міжнародна підтримка та співробітництво. Також одним із пунктів стратегії є енергоефективність та відповідальне споживання електроенергії.

«Наша мета — заощаджувати на всіх рівнях: від великих підприємств до окремих будинків та квартир», – сказав Прем'єр-міністр.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою графіки відключень не застосовуватимуться до підприємств, що імпортують 80% від свого споживання електроенергії.

Електроенергія Енергетика Війна Шмигаль Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *