Українські та польські митники провели зустріч у пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне»

Українські та польські митники провели зустріч у пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне» Фото 07.06.2024 13:27 Укрінформ Фахівці Держмитслужби провели зустріч з представниками митно-податкової адміністрації Республіки Польща в пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне».

Як передає Укрінформ, про це Державна митна служба України повідомляє у Фейсбуці.

Співрозмовники обговорили заходи, спрямовані на збільшення пропускної спроможності в пунктах пропуску для вантажних автомобілів з метою забезпечення першочергового переміщення гуманітарних вантажів і вантажів військового призначення. Торкнулись теми роботи спільних моніторингових груп, створених для контролю та оцінки поточної ситуації в пунктах пропуску і перспективи обміну митною інформацією між Україною та Польщею.

Обговорили також відкриття нових пунктів пропуску, зокрема «Нижанковичі – Мальховіце».

«Заключним результатом зустрічі між представниками митних служб сусідніх країн стала домовленість про подальшу взаємодію та мобілізацію всіх сил для безперешкодного руху вантажних потоків між Україною та Європою», – наголосили у Держмитслужбі.

Як повідомляв Укрінформ, 6 червня польські фермери розблокували пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне», який був заблокований з 4 червня. Нині рух транспорту через цей пункт пропуску триває у звичному режимі.

Фото: Держмитслужба

Митниця Польща Україна Кордон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *