Загальний експорт української продукції зростає – Шмигаль

Загальний експорт української продукції зростає – Шмигаль 07.06.2024 15:24 Укрінформ Завдяки морському коридору та розв'язанню кризи на кордоні з Польщею загальний експорт продукції з України зростає.

Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час "Години запитань до уряду" у Верховній Раді, передає Укрінформ.

"Сьогодні у нас повноцінно працює морський коридор. Загальний обсяг експорту у нас не падає, а зростає. Перерозподілялися потоки – частина йде морем через контейнерні перевезення, а також через Дунайський порт та коридор", – сказав він.

Шмигаль висловив думку, що "криза на кордоні з Польщею фактично розв'язана". За його словами, окремі сплески блокувань, які були перед виборами в Польщі, були "політичною акцією, підтриманою проросійськими силами". Прем'єр-міністр запевнив, що уряд України підтримує контакти з урядом Польщі у питаннях експорту української продукції.

"Щоранку я особисто фіксую, що в нас проходить одна й та ж кількість фур через пункти пропуску на кордоні з Польщею. Електронна черга працює – ми бачимо всю статистику: жодних змін в об'ємі проходження вантажного автотранспорту немає", – додав він.

Як повідомляв Укрінформ, обсяги українського експорту зернових культур цього маркетингового сезону (з 1 липня 2023 року до 30 червня 2024 року) сягнуть щонайменше 50 млн тонн.

Фото: t.me/Denys_Smyhal 

Економіка Експорт Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *