Зі спецрахунку НБУ на потреби оборони перерахували майже ₴35,7 мільярда

Зі спецрахунку НБУ на потреби оборони перерахували майже ₴35,7 мільярда 04.06.2024 10:55 Укрінформ Від початку війни зі спеціального рахунку, відкритого Національним банком України, на потреби оборони перераховано майже 35,7 млрд гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"З початку війни зі спецрахунку на потреби оборони Національний банк перерахував майже 35,7 млрд грн, у травні 2024 року – понад 170 млн грн", – йдеться у повідомленні.

Станом на 1 червня 2024 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки Сил оборони 24 лютого 2022 року, становить понад 1,2 млрд грн. За минулий місяць на спецрахунок надійшло понад 656 млн грн. Усього з початку війни на спецрахунок надійшло понад 36,7 млрд грн в еквіваленті.

Кошти перераховували як громадяни та підприємства України, так і міжнародна спільнота (зокрема зі США, Великої Британії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії та ще багатьох країн світу). З-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, єни, швейцарські франки, злоті, австралійські долари) надійшло майже 16,1 млрд грн в еквіваленті.

У Нацбанку нагадали, що перерахувати кошти на потреби оборони можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки за посиланням.

Як повідомлялося, Національний банк України змінив номери рахунків для зарахування коштів у доларах США на підтримку Збройних сил України та для гуманітарної допомоги.

Нацбанк Оборона Гроші

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *