Гендиректор Tether Ардоіно пояснив, чим відрізняється біткоїн від інших активів: в чому унікальність короля криптовалют

Біткоїн тривалий час лишається “королем криптовалют”. Генеральний директор Паоло Ардоіно заявив, що біткоїн серед інших 14 тисяч цифрових активів є найбільш унікальним. За словами експерта, саме в першій криптовалюті він впевнений найбільше. 

Як передає видання Cointelegraph, про це Паоло Ардоіно сказав під час дискусії “Еволюція майнінгу” на конференції BTC у Празі. За словами експерта, біткоїн є єдиним прикладом криптовалюти, якою керує тільки математика і яку неможливо змінити. Аналітик зауважив, що інші розробники часто випускають нові версії програмного забезпечення, які впливають на кредитно-грошову політику, пропонують інфляційні та дефляційні моделі.

 Експерт додав, що він міг би порівняти біткоїн з годинником. На його думку, він працюватиме вічно. Паоло Ардоіно також назвав біткоїн єдиною децентралізованою криптовалютою. При цьому експерт зізнався, що до мемкоїнів він ставиться доволі скептично.

“Мені подобаються меми, але не мемкоїни. Біткоїн і цей клас активів перебувають у протилежних частинах сектора”, – зазначив гендиректор Tether.

У Standard Chartered подорожчання біткоїна перед виборами в США

Експерт банку Standard Chartered Джефф Кендрік переконаний, що перед виборами президента США (восени 2024 року) біткоїн значно подорожчає. На думку аналітика, перша криптовалюта має шанс досягти позначки 100 тисяч доларів США. Кендрік додав, що у разі перемоги Дональда Трампа на першу криптовалюту чекатиме ще один шанс на зростання – вже до 150 тисяч доларів США. При цьому капіталізація може зрости до 3 трильйонів доларів США.     

“Команда Байдена проявила прагматизм, частково схваливши спотові Ethereum-ETF. Але потім президент наклав вето на резолюцію про скасування SAB 121. Трамп, як і раніше, здається кращим вибором”, – висловився експерт. 

Аналітик згадав про ініціативу деяких членів Сенату, яка могла скасувати настанову SAB 121 від Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Йдеться про настанову, згідно з якою банки повинні відображати криптоактиви клієнтів на балансі. Однак президент США Джо Байден виступив проти цієї резолюції: на його думку, це могло б поставити інтереси інвесторів під загрозу. Паралельно з тим Дональд Трамп, кандидат у президенти США, публічно підтримує криптовалюту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *