Як отримати грошовий переказ в Україні з-за кордону – роз’яснення Укрпошти

Отримати адресний або терміновий міжнародний поштовий переказ можна у будь-якому відділенні Укрпошти. Для цього потрібно взяти з собою документи та повідомити оператору контрольний номер, суму і валюту. Про це повідомляється на сайті компанії. 

Адресний міжнародний поштовий переказ Укрпошта доставляє на домашню адресу одержувачу і передає йому прямо в руки. Якщо у момент доставки отримувача немає вдома, листоноша залишить письмове повідомлення з номером телефону та адресою відділення, де можна забрати кошти. Одержувач переказу може самостійно забрати гроші у відділенні або зателефонувати за номером телефону й погодити інший час доставки.

Щоб дізнатися, у якому відділенні Укрпошти є можливість отримати терміновий поштовий переказ, поставте галочку напроти фільтру «Перекази» на сторінці. Щоб отримати кошти, повідомте оператору відділення контрольний номер, суму і валюту приймання переказу (цю інформацію має надати відправник).

Які документи потрібні для отримання переказу?

  1. Щоб отримати переказ до 30 тисяч гривень (в еквіваленті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на дату здійснення операції), необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, або надати копії е-паспорта/е-паспорта для виїзду за кордон із застосунку Дія (при отриманні міжнародного поштового переказу в автоматизованому відділенні Укрпошти).
  2. Щоб отримати переказ від 30 тисяч гривень до 400 тисяч гривень (в еквіваленті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на дату здійснення операції), необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, або надати копії е-паспорта/е-паспорта для виїзду за кордон із застосунку Дія (при отриманні міжнародного поштового переказу в автоматизованому відділенні Укрпошти) та оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків або сторінку паспорта громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків. Заповнити наданий працівником Укрпошти опитувальник клієнта.

Види переказів Укрпошти - адресний та терміновий

Види переказів Укрпошти – адресний та терміновий

Який курс обміну валют застосовується при прийманні та виплаті грошових переказів у місцевих валютах 

Поштові перекази, які були оформлені в іноземній країні в місцевій валюті, виплачуються в Україні в гривні. Міжнародні поштові перекази можуть прийматися і виплачуватися у доларах або євро залежно від того, в яку країну або з якої країни пересилаються кошти. Перерахунок з однієї валюти в іншу здійснюється за курсом перерахунку кожної з пошт. Курс, який використовує Укрпошта, можна дізнатися за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *