Онлайн не завжди працює: в Укрзалізниці пояснили, на які потяги потрібно роздруковувати квитки

Українцям, які планують поїздку на потягах Укрзалізниці до Австрії або Угорщини, потрібно роздруковувати електронні квитки. Під час руху представники іноземних залізничних компаній можуть не лише перевіряти проїзні документи, але й мають потребу робити у них позначки, фіксувати дані для статистики й звітності. Відповідну заяву зробили у пресслужбі перевізника. 

Українські вагони RIC (прямий поїзд №749 Київ – Відень) або угорський поїзд (№146 Чоп – Відень) здійснюють транзитний рух. Під час курсування представники залізничних компаній можуть перевіряти проїзні документи, робити на них відповідні позначки, фіксувати дані щодо статистики та звітності. Вартість розподіляється між залізницями країн пропорційно кількості кілометрів, яку проїхали пасажири територією тієї чи іншої країни, тому перевірка квитків є складовою частиною взаємного контролю.

“Міжнародні рейси до Австрії та Угорщини – виняток. Міжнародний залізничний рух до цих країн здійснюється у партнерстві з угорськими та австрійськими залізничниками. У них свої правила: квиток має бути роздрукований”, – пояснили в Укрзалізниці.

Усім пасажирам, як придбали квиток до Угорщини чи Австрії у застосунку, УЗ направляє сповіщення про необхідність роздрукувати щойно придбаний квиток. До того ж сам бланк квитка також містить марковану інформацію про необхідність роздрукувати електронний квиток.

“Якщо пасажир з якихось причин не виконав цю вимогу, то можуть виникнути неприємні ситуації. Зокрема, залізничники сусідніх країн можуть вимагати оплати за транзитний рух”, – резюмували в компанії.

УЗ змінила графік руху електропоїздів через проблеми зі світлом

Укрзалізниця для економії споживання електроенергії тимчасово змінила графік руху 74 приміських електропоїздів по всій Україні. Це не стосуватиметься критично важливих електричок, які забезпечують підвіз населення до роботи та зворотно. Тобто деякі поїзди тимчасово не будуть курсувати, а деякі змінять періодичність або їм буде обмежено маршрут. Перші зміни в розкладі відбулися 7 червня на окремих напрямках Львівської та Придніпровської залізниць. Пізніше відповідні зміни впровадять на Південно-Західній та Південній залізницях.

Пасажирів закликають уточнювати інформацію про рух електропоїздів у касах, довідкових службах, на офіційних сайтах Укрзалізниці та регіональних філій. Укрзалізниця моніторить ситуацію з енергопостачання та за умови покращення ситуації та збільшення лімітів поступово відновлюватиме рух приміських електропоїздів. Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця для зменшення споживання електроенергії вимкнула у пікові години підсвітку фасадів та окремих зон найбільших залізничних вокзалів країни, зокрема Києва, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *