Підприємців Харкова звільнили від сплати податків

Через складну ситуацію з обстрілами, влада Харкова пішла назустріч підприємцям, звільнивши їх від сплати частини податків. Відтепер бізнес може не сплачувати податкових зобов’язань за нерухомість і землю. Також можна не платити єдиний податок для фізосіб-підприємців 4 групи. Таке послаблення тимчасове й воно діятиме лише на період від 1 квітня до 30 червня включно

Рішення звільнити харківських підприємців від сплати частини податків ухвалили на засіданні міськради Харкова. Мер Ігор Терехов додав, що запропоновані пільги спричинять значні втрати до місцевого бюджету. Їх розмір може сягнути до мільярда гривень. 

Водночас без підтримки бізнесу, за словами Терехова, Харків взагалі ризикує втратити економічне ядро. Втрати можуть бути значно масштабніші. 

“Без такої підтримки буде просто неможливо зберегти економічну базу Харкова та продовжувати сприяти розвитку бізнесу тут у майбутньому”, — наголосив Терехов.

Планується, що за допомогою дотацій пільги підприємцям продовжуватимуть кожні три місяці. Слід пам’ятати, що скористатися послабленням можуть лише ті підприємці, які фізично працюють на території Харкова.

Росія без упину гатить по Харкову

Російські окупанти завдали чергового жорстокого удару по Харкову, скинувши авіабомби на житлові квартали та цивільну інфраструктуру. Внаслідок обстрілу загинула 1 людина, 9 отримали поранення, десятки будівель зазнали значних руйнувань.

Нагадамо, раніше Інформатор писав, що російські окупанти пошкодили ТЕС у Харкові. Крім того, в облцентрі була зруйнована повністю трансформаторна підстанція. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *