Військовий судитиметься з ПриватБанком, бо немає чим погашати заборгованість – реакція фінустанови

Військовослужбовець має заборгованість у ПриватБанку на суму 20 тисяч гривень. Йому доводиться утримувати сім’ю, а відповідно не вистачає коштів для сплати кредитних зобов’язань в повному обсязі. Крім того, він помітив, що сума заборгованості стала більша, тож подасть позов проти фінустанови. Відповідну скаргу клієнт опублікував 7 червня на сайті “Мінфіну”.

Чоловік взяв кредит у ПриватБанку та йому немає чим погашати заборгованість. Він надав документи, що є військовослужбовцем, але фінустанова наполегливо телефонує з нагадуваннями про борг. 

“Є військовослужбовцем, добровольцем з початку війни, учасником бойових дій. Переведений в тил за станом здоров’я, постійне лікування, проходження ВЛК, зарплата 20 тисяч гривень. Не маю змогу сплачувати кредитні зобов’язання в повному обсязі (20 тисяч гривень борг), маю сплачувати оренду житла сім’ї і якось утримувати. Заносив документи в банк, що я військовий на службі, та видно їм байдуже, настирно дзвонять нагадуючи про борг, пропонують мені взяти кошти у своєї сім’ї (яку я маю утримувати) аби тільки їм заплатити. Я плачу скільки можу (500−800 гривень в місяць), але вони кожен день вимагають сплату в повному обсязі. Маю вже підтверджені психічні розлади, адже допомоги від держави нуль (звертався за фінансовою допомогою у різні органи). Зробив висновок, допоки воюєш — ти красунчик, а потім ти вже списаний матеріал. Нещодавно помітив, сума заборгованості стала більша, хоча руху чи списань будь-яких сум не відбувалось, цифру як намалювали. Мабуть, більше нічого платить не буду, а зроблю судовий позов, адже записи всіх цих розмов я маю”, – розповів клієнт. 

Реакція ПриватБанку на скаргу клієнта 

У ПриватБанку вказують, що цінують та поважають всіх, хто зараз захищає країну. Там зазначають, що згідно з п. 15 ст. 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед банком, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.

“При цьому пільгове обслуговування не звільняє від погашення тіла кредиту, обов’язкові платежі, які розраховані по договорах кредитних карток для мобілізованих клієнтів підлягають сплаті. Зі своєї сторони, банк має обов’язки перед вкладниками, а також має підтримувати економіку держави, тому погашення заборгованості за кредитними картками є важливим чинником, який дозволяє банку працювати”, – заявили у ПриватБанку. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *