Метро на Троєщину мало бути побудовано ще у 2012 році, – Анатолій Фролов

Однак згодом чиновники закинули проєкт

Генеральний план Києва, який втратив чинність чотири роки тому, передбачав побудову лінію метрополітену від Троєщини до Позняків.

Про це нагадав в ефірі «Каштан.Інтерв’ю» голова київського осередку Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК), архітектор Анатолій Фролов.

«Десь у 2018 році я зустрічався з Броневицьким (Сергій Броневицький, очільник КО «Київгенплан», головний архітектор столиці у 2009-2011 роках, – ред.), і я кажу: «Вибачте, а куди дівся метрополітен на Лівому березі, який повністю, зверху і донизу дає можливість об’єднати це місто і об’єднати лінії метрополітенів, які йдуть з Позняків на Воскресенку, від Хрещатика до Дарниці і іншу, третю лінію?» – розповів він.

Як пояснив Фролов, за часів мерства Леоніда Черновецького частину роботи було вже зроблено, але згодом проєкт було закинуто.

«Він (Сергій Броневицький, – ред.) каже: «Антон Антонович, навіть не згадуйте». Я кажу: «Чому?». «Років через 50 ми це зробимо». Я кажу: «А я от відкриваю генеральний план, а тут в генеральному плані чітко написано, що у 2012 році ви повинні всю лінію запустити. А куди ви гроші ці діли?». «Ну це ж не я, це ж депутати». Депутати зробили, чиновник їх покрив», – констатує Анатолій Фролов.

Дивіться розмову з Анатолієм Фроловим повністю у новому випуску «Каштан. Інтерв’ю».

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *