Як выбрати новий матрац?

Як выбрати новий матрац?
Як выбрати новий матрац?

Новий матрац – це важлива покупка, яка заслуговує попереднього обдумування. Якісний матрац коштує досить дорого – в середньому близько $ 1000 за традиційний пружинний матрац і більше $ 1200 за матрац з піни з ефектом пам’яті. Крім того, матрац грає дуже важливу роль у вашому житті, причому не тільки під час нічного сну, але і під час неспання. Зрештою, м’який і зручний матрац сприяє хорошому сну, що, в свою чергу, допомагає вам краще функціонувати протягом дня і уникнути багатьох хронічних захворювань. Тому, якщо ви перебуваєте на ринку нових матраців, перш ніж відправитися в місцевий магазин матраців або натиснути кнопку “Купити зараз” в Інтернеті, необхідно озброїтися знаннями.

Знайте свій розмір


Не обов’язково купувати матрац того ж розміру, що і старий. Можливо, ви купили ліжко королівського розміру в ті часи, коли вся сім’я вкладалася в ліжко, щоб подивитися недільні ранкові мультфільми і повеселитися, або ви ділили ліжко з Рексом, вашої поміссю сенбернара і дога. Але тепер діти підросли, а ваша нова собака – коргі. Ви можете виграти трохи місця в спальні і заощадити гроші, зменшивши розмір ліжка до двоспального або повнорозмірного матраца. А може бути, ви переїжджаєте жити самостійно, і прийшов час купити щось більше, ніж двоспальне ліжко.

Спробуйте перед покупкою


Так, це незручно, але так, вам дійсно потрібно прилягти і спробувати матрац, перш ніж ви викладете свою кредитну карту. Цей крок нічим не замінити, тому витягніться на повний зріст, поверніть калачиком у своїй улюбленій позі для сну, перекиньтеся з боку на бік, сядьте так, як ніби ви читаєте в ліжку, і присядьте на край матраца, щоб відчути його пружність. А якщо ви спите в одному ліжку з партнером, йому теж потрібно випробувати матрац, бажано обом одночасно. В ідеалі, ви повинні витратити не менше десяти або більше хвилин на випробування кожного матраца, який ви розглядаєте.

Якщо ви плануєте купити матрац через Інтернет, все одно відвідайте магазин з цегляними і мінометним магазинами і спробуйте вподобану модель особисто. Якщо ви знаходитесь у львові – ми радимо вам магазин за цим посиланням: ліжка Львів.

Запитайте про повернення і пробних періодах


Навіть якщо ви випробували матрац в магазині, справжня перевірка настає після цілої ночі, тижні або місяці, проведених на ньому. Саме тому більшість продавців матраців надають “пробний період комфорту”. Зазвичай він становить близько 30 днів, протягом яких ви можете повернути матрац, якщо він виявиться не таким зручним, як ви очікували. Майте на увазі: Багато магазинів стягують комісію за повернення товару, якщо ви скористаєтеся цією можливістю. Проте, пробний період дуже важливий, особливо якщо ви купуєте матрац через Інтернет.

Економити на підставі


Якщо у вас ліжко на платформі, вам не знадобиться підставу (деякі люди за звичкою все ще називають їх пружинами), але якщо у вас немає каркаса ліжка і ви не хочете, щоб матрац лежав на підлозі, вам знадобиться основа, щоб підняти його. Але немає необхідності витрачати багато грошей на те, що по суті є дерев’яним ящиком, обтягнутим тканиною. Якщо ваш старий фундамент ще в хорошому стані і ви купуєте матрац того ж розміру, можливо, вам взагалі не знадобиться новий. При покупці нового, попросіть замінити більш дешеву модель на ту, яка зазвичай продається разом з матрацом.

Стандартну раму ліжка, на якій колись знаходилися і пружина, і матрац, можна перетворити в ліжко на платформі, просто опустивши підставу / пружину і поклавши на раму дерев’яні рейки або лист фанери для кріплення нового матраца. Більшість сучасних матраців прекрасно працюють і без пружинного підстави, хоча виробники дуже стараються продати їх вам.

Що щодо покупки через Інтернет?


Купувати матраци, або дитяча ліжка через Інтернет може здатися ризикованою, але вона стає все більш популярною. На це є безліч причин: відсутність необхідності спілкуватися з нав’язливим продавцем, широкий вибір, доступ до елітних брендів, кращі ціни і відсутність податку з продажів, і це лише деякі з них. Однак, безсумнівно, є і негативні сторони: Ви не можете спробувати матрац перед покупкою (якщо тільки Вам не вдалося випробувати ту ж модель в магазині, перш ніж купувати через Інтернет), повернення – це величезна проблема, Вам доведеться самостійно утилізувати старий матрац, немає допомоги продавця і немає можливості домовитися про ціну.

Тому, якщо ви збираєтеся купувати через інтернет, вам необхідно провести дослідження, вибрати сайт з хорошою репутацією і переконатися, що політика повернення бездоганна.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *