Чи змінили обстріли Києва вимоги орендарів до квартир

Попри цілу серію обстрілів Києва країною-терористкою Росією в травні, пріоритети орендарів під час вибору житла не змінилися. Єдина умова, яка лишається, – наявність бомбосховища неподалік.

7394_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

Про це розповів Юрій Піта, президент Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України. Проте тенденції ще можуть змінитися, залежно від ситуації та частоти обстрілів.

“Не змінилися пріоритети. За великим рахунком, пріоритети залежали від блекауту більше. Але зараз у цьому плані все стабільно, все-таки ППО працює. Немає вже таких умов, щоб газ був, а також поверховість вже не так враховують. Але це поки що. Не знаю, що буде далі, бо ці обстріли хаотичні. Укриття залишається умовою, щоб було поруч, недалеко, а решта – не так значно”, – сказав експерт.

Раніше повідомлялося, що в Києві у результаті серії ракетних атак впала кількість угод про оренду та продаж квартир. Продавці змушені робити великі знижки, а покупці не поспішають закривати угоди.

Так, обстріли впливають на попит і водночас призводять до зниження цін. Як розповідає київська рієлторка Юлія Курганова, до середини травня закрилися угоди, які було погоджено раніше. Тепер покупці відмовляються купувати житло.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *