Данія надасть Миколаєву ще €33,5 мільйона на відновлення інфраструктури та освітні програми

Данія надасть Миколаєву ще €33,5 мільйона на відновлення інфраструктури та освітні програми 14.06.2024 14:29 Укрінформ Королівство Данія продовжує підтримувати Миколаїв у різних напрямках, зокрема, в освітніх програмах та відновленні інфраструктури.

Про це повідомив у Телеграмі міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, передає Укрінформ.

“Партнерство Миколаєва з Данією продовжує показувати неймовірні результати. Уряд Данії оголосив про надання Україні четвертого пакета допомоги на загальну суму 250 млн данських крон (близько 33,5 мільйонів євро)”, – поінформував Сєнкевич.

За його словами, всю цю суму данський уряд витратить на подальше підвищення кваліфікації населення Миколаєва за професіями, які мають попит на місцевому ринку праці, а також на відновлення та ремонт інфраструктури для поліпшення доступу до водо- та електропостачання.

“Наша громада вдячна королівству Данія за постійну підтримку Миколаєва у різних напрямках”, – наголосив міський голова.

Як зазначили у міськраді, за проєктом, який підтримується Данією через Програму розвитку ООН, резиденти мають пройти перенавчання на предмети, які користуються попитом на місцевому ринку праці та рухають економіку України.

Крім підтримки безперервної освіти, кошти будуть спрямовані на відновлення та ремонт інфраструктури, включаючи закупівлю машин, які можуть дробити бетон, водонапірні башти та ремонт водопровідних труб, які можуть збільшити водопостачання, а також шкільних автобусів та підтримку інших служб, що забезпечують повсякденне життя, у тому числі для ветеранів та внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомляв Укрінформ, міськрада Львова у рамках Берлінського форуму підписала чотиристоронній меморандум між Товариством Червоного Хреста, проєктною агенцією уряду Литви та Першим медичним об’єднанням.

Фото: Телеграм / Олександр Сєнкевич

Данія Миколаїв Гроші допомога Конференція з відбудови у Лондоні

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *