Держдеп підтвердив намір конфіскувати російські активи у США на користь України

Держдеп підтвердив намір конфіскувати російські активи у США на користь України 19.05.2024 21:18 Укрінформ У Державному департаменті заявили про намір скористатися нещодавно ухваленим законом для конфіскації російських активів у США на користь України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сторінці Держдепу у соцмережі X.

"Конгрес дав нам повноваження конфіскувати російські активи в США, і ми маємо намір цим скористатися. Ми працюємо з партнерами з "Групи семи", щоб забезпечити використання заморожених суверенних активів РФ для компенсації шкоди, яку Путін продовжує завдавати Україні", – йдеться у дописі.

Congress has given us the power to seize Russian assets in the U.S., and we intend to use it.

We are working with @G7 partners to see that Russia’s immobilized sovereign assets are used to remedy the damage Putin continues to cause in Ukraine. – @SecBlinken pic.twitter.com/QxJl1cwQYO

— Department of State (@StateDept) May 19, 2024

Як повідомлялося, євродепутат Андрюс Кубілюс заявив, що Європейський Союз має скористатися інструментом контрзаходів, передбаченим правовими нормами ООН, аби вилучити та використати в інтересах захисту й відбудови України 300 мільярдів євро заморожених державних активів РФ, а не лише відсоткових надходжень від них.

США Держдеп Відбудова Конфіскація активів Заморожені активи РФ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *