Держдеп: Уряд США скористається законом REPO для ефективного вилучення активів Росії

Держдеп: Уряд США скористається законом REPO для ефективного вилучення активів Росії 04.06.2024 23:33 Укрінформ Адміністрація США має намір повною мірою скористатися повноваженнями Акту REPO, аби забезпечити ефективне вилучення заморожених активів РФ на користь України.

Про це заявив речник Державного департаменту США Метью Міллер, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Держсекретар чітко дав зрозуміти, що нам надані ці повноваження (за Актом REPO – ред.), і ми плануємо їх використати», – сказав представник зовнішньополітичного відомства США.

Однак, за його словами, важливою залишається умова щодо використання цих повноважень спільно з європейськими та іншими союзниками. Адже більшість заморожених активів зберігається не в США, а в країнах. Європи.

«Ми консультуємося з нашими європейськими союзниками щодо найкращого способу зробити це, але ми прагнемо забезпечити, аби заморожені активи РФ залишалися знерухомленими та використовувалися на користь українського народу», – зазначив представник Держдепу.

Як повідомляв Укрінформ, Білий дім у вівторок підкреслив необхідність взаємодії із союзниками й партнерами, аби досягти ефективних результатів щодо вилучення російських активів, зокрема для відновлення України.

Положення закону REPO, який передбачає конфіскацію та спрямування на відновлення України заморожених активів Росії, були ухвалені в рамках закону про додаткове фінансування потреб нацбезпеки США. Цей документ був підписаний президентом США 24 квітня, він також містить понад $60 млрд допомоги Україні.

США Україна Держдеп Відбудова Заморожені активи РФ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *