Додаткові $1,5 мільярда від США спрямують на відновлення енергетики та гуманітарні потреби

Додаткові $1,5 мільярда від США спрямують на відновлення енергетики та гуманітарні потреби 18.06.2024 11:43 Укрінформ Додаткова допомога від США – 1,5 млрд доларів, буде спрямована через USAID та Державний департамент на ремонт і відновлення енергетичної інфраструктури, гуманітарну допомогу для біженців та на підтримку сектору цивільної безпеки.

Як передає Укрінформ, про це народний депутат, голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив у Телеграмі.

"Установчий Саміт миру, окрім політичних і дипломатичних результатів, про які я вже писав, приніс ще декілька приємних новин. Віце-президент США Камала Харріс, яка очолювала делегацію своєї країни на саміті, оголосила про надання Україні 1,5 млрд доларів, які будуть спрямовані через USAID та Державний департамент", – йдеться у повідомленні.

Гетманцев зазначив, що основні кошти пакету будуть розподілені наступних чином: 500 млн доларів (на додачу до раніше анонсованих 324 млн доларів) підуть на ремонт і відновлення енергетичної інфраструктури, 379 млн дол. будуть спрямовані на гуманітарну допомогу для біженців, ВПО та постраждалих громад. Ще 300 млн доларів буде спрямовано на підтримку сектору цивільної безпеки: закупівля та постачання обладнання для прикордонної служби та правоохоронних органів.

Як повідомлялось, із початку повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року Сполучені Штати виділили понад 3,2 мільярда доларів на фінансування гуманітарної допомоги та майже 1,5 мільярда доларів на допомогу у відновленні енергетичного сектору.

Енергетика Гуманітарна допомога США Україна Гроші Цивільний захист

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *