Гектар землі підскочив у ціні, але не скрізь

Загальна площа земель, виставлених на торги, склала 177,4 га.

2592_zemlya-moratoriy-groshi-620x400.jpg (55.76 Kb)

Про це йдеться у повідомленні проєкту «Земельний банк».
1 листопада пройшли 9 аукціонів з суборенди державних земель с/г призначення на Кіровоградщині та Житомирщині загальною площею 177,4 гектарів.

За результатами торгів, сума стартової ціни — 339 тис. гривень зросла у 10,4 разів та склала 3,5 мільйонів гривень. Загалом отримано 47 пропозиції від аграрних підприємств та фермерських господарств. В результаті середня вартість гектара зафіксувалася на рівні 19 847 гривень.
Найдорожчий лот за сьогодні — земельна ділянка на Житомирщині площею 44,5 га. Її початкова ставка — 64 тисячі гривень, підвищилась у 10,6 разів до 680 тисяч гривень.

В результаті цих торгів, середня вартість гектара землі в Житомирській області склала 18,2 тисяч гривень.
Кіровоградщина. Середня вартість суборенди ділянок, за які змагалися учасники, склала 32 431 грн/га.
Економічний ефект від сьогоднішніх торгів «Земельного банку» може становити понад 4,2 млн грн з ПДВ. Ці кошти стануть важливим джерелом наповнення державного бюджету та сприятимуть розвитку аграрного сектору в регіонах.
Цього тижня заплановані нові аукціони, які обіцяють не менше цікавих можливостей для українських аграріїв.

Нагадаємо, до кінця року власники паїв повинні оформити право власності на них. У разі якщо до 1 січня 2025 власник невитребуваної земельної ділянки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності, він визнаний таким, що відмовився від одержання земельної ділянки. Така земля переходить у комунальну власність територіальної громади.
Що зробити
Для реєстрації права власності на земельну ділянку, якій не присвоєно кадастровий номер, необхідно звернутись до землевпорядної організації для розроблення технічної документації із землеустрою. Для реєстрації права власності на земельну ділянку, якій присвоєно кадастровий номер, звернутися до ЦНАП або нотаріуса.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *