Київський міст у Чернігові можна відбудувати за пʼять місяців – Тимошенко

Зруйнований внаслідок бойових дій Київській міст у Чернігові буде відбудовано, а максимальні терміні відбудови, за попередньою оцінкою, становлять пʼять місяців.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у Telegram.

За словами Тимошенка, в кінці березня міст було пошкоджено російськими окупантами, які скинули на нього авіабомбу.

«Саме цим мостом проводилася евакуація та завозилися гуманітарні вантажі. Через його руйнацію місто опинилося на межі гуманітарної катастрофи», – розповів він.

Наразі розпочаті підготовчі роботи щодо відновлення мосту, який планують відбудувати вже за пʼять місяців. В якості тимчасового рішення буде зведена понтонна переправа, як тільки це буде можливо.

Київський міст у Чернігові можна відбудувати за пʼять місяців – Тимошенко 1

«Міст будемо відбудовувати. Буде наведена понтонна переправа, як тільки знизиться рівень води, бо зараз це зробити неможливо. Сподіваюсь, це станеться за декілька тижнів. Потім почнеться відбудова мосту. Вже є проєкт, є розуміння, що за п’ять місяців активних робіт можна відновити міст. Плюс паралельно існує проєкт ще одного, нового мосту, котрий буде поруч. Якщо тільки виділять фінансування, а ми на це сподіваємося, також зможемо це зробити», – зазначив Тимошенко.

Тимошенко додав, що відновлення мосту – довга та складна робота, але новий міст дасть можливість жителям Чернігова та області добиратись до Києва з більшим комфортом.

Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко показав зруйнований Шестовицький міст на Чернігівщині, який також планують відбудовувати.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *